Aktuálne informácie
Ku každej objednávke nad 80 €
dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate
atraktívny darček.

3 TIPY, AKO PRIPRAVIŤ PLEŤ NA LETO

Za pár dní nás čaká prvý letný mesiac a my si tak začneme ešte oveľa viac užívať krásne teplé dni, budeme tráviť viac času vonku, vyrazíme si niekde na výlet alebo už možno na dovolenku.

Pre našu pleť sú ale ostré slnečné lúče zaťažkávacou skúškou. Ako teda svoju pleť pripraviť aby po lete bola stále v skvelej kondícii a aby sme nemuseli na jeseň prepočítavať, koľko pigmentových škvŕn a vrások nám pribudlo?

Stavte na séra

Chcete mať istotu, že svoju pleť skutočne ochránite pred vznikom rôznych nepekných pigmentácií, viditeľných vrások a dehydratácie spôsobené vplyvom väčšieho slnečného žiarenia, vody, vetra a zmien klímy? Tak si poistite zdravie svojej pleti vhodným sérom. Veľkým pomocníkom bude napríklad NIO Aktívne sérum s kolagénom, ktoré pleť hĺbkovo hydratuje, revitalizuje, regeneruje a chráni, významne eliminuje výskyt vrások a súčasne pleť nekompromisne vypĺňa, vyhladzuje a spevňuje. Alebo NIO Intenzívne sérum na pigmentové škvrny, ktoré nekompromisne redukuje výskyt pigmentových škvŕn, pomáha chrániť pred tvorbou nových škvŕn a zjednocuje farebný tón pleti, či NIO Ultra-hydratačné sérum, ktoré poskytuje intenzívnu hydratáciu a dodáva pleti pružnosť a pevnosť.

 

Nepodceňujte slnečné lúče

Aktuálne to vyzerá, že tento bod už je na poradí dňa, tak sa na to dobre pripravte.  Po zime, kedy je naša pleť ostrému slnečnému žiareniu vystavená minimálne, sú pre ňu prvé jarné lúče dosť zradné. Preto i v tomto období  netreba  zabúdať na dostatočnú ochranu proti slnku a používať prípravky s dostatočným UV filtrom. Pokiaľ sa len nechcete ticho prizerať, ako sa na vašej pleti množia pigmentové škvrny a pribúdajú vrásky, je treba na denný krém použiť ešte opaľovací krém s vyšším ochranným faktorom alebo si vybrať také prípravky na deň, ktoré vám poskytnú potrebnú hydratáciu a výživu zároveň a vysokú ochranu proti slnku. V tomto prípade vám skvele poslúži NIO Anti-smog ochranný fluid, ktorý síce v názve nenesie označenie SPF, ale obsahuje rovnaké organické a hybridné UV filtre ako napr. Opaľovací krém SPF 30  a jeho účinnosť proti UVA a UVB žiareniu je tak garantovaná. A navyše ochráni vašu pleť pred voľnými radikálmi, dusitanmi, dusičnami, aromatickými zlúčeninami, PCB a ďalšími molekulami škodlivými pre pleť.

Buďte ako profesionáli

Chcete mať 100 percentnú istotu, že vaša pleť, pokožka celého tela i vlasy budú na leto naozaj pripravené, vložte sa do rúk profesionálov. 

Vždy je potrebné, aby ste si vyberali prípravky, ktoré sú vhodné pre váš konkrétny typ pleti a ktoré budú vyhovovať vašim aktuálnym potrebám. Takže pokiaľ chcete mať istotu, že nešliapnete vedľa a nechcete kupovať mačku vo vreci, oslovte nás a nechajte si poradiť. 

 

Prajeme vám, aby ste strávili pobyt na slniečku v zdraví a bez starostí!