Aktuálne informácie
Ku každej objednávke nad 80 €
dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate
atraktívny darček.

JARNÉ POSOLSTVO

 

Možno si niektoré z vás už stihli všimnúť, že aj u nás už pribudlo s príchodom novej sezóny taktiež niekoľko noviniek na poli kozmetických produktov. A my stále rozmýšľame, ako sme bez nich mohli doteraz byť.

 

 

ZAMERANÉ NA OČI

V jednoduchosti je krása. To je skrátka staré a stále pravdivé príslovie. A pokiaľ budeme hovoriť o líčení očí, tak to rozhodne platí pre väčšinu žien. Máloktorá z nás má ráno toľko času, aby dokázala vykúzliť dokonale vytieňované "dymovky" a okrem toho to ani nie je žiadúce. Práve teraz je totiž oveľa viac v kurze jednoduché a nahé líčenie očí v zemitých farbách. Aspoň pokiaľ sa teda bavíme o bežnom dennom líčení do práce a do kancelárie. Preto sú tu pre vás na výber dve paletky očných tieňov v teplých alebo studených neutrálnych farbách. To je proste must-have pre každú ženu! Na každom balení máte dokonca malý návod a inšpiráciu, ako vytvoriť denný a večerný look. Všetky odtiene sa dajú skvele kombinovať a fantázii sa medze nekladú. Verte, že päť dokonalých odtieňov v jednej paletke vám dokáže veľmi výrazne uľahčiť život.

 

AKO PIERKO

Je ako dobrý priateľ. Je vždy tam, kde má byť, nikdy vás nesklame a v každej situácii vás podporí. A presne taký je i nový Royal Jelly transparentný zmatňujúci púder

Ultraľahké zloženie obohatené o materskú kašičku kombinuje tie najmodernejšie technológie a najlepšie ingrediencie, ktoré zaistia vašej pleti maximálnu starostlivosť a komfort. Redukuje jemné vrásky, zmatní, zafixuje make-up a dodá pleti bezchybný vzhľad. Ale dokonalý nie je len vnútri. Jeho designové balenie v podobe diamantu budete pri každej príležitosti vyberať zo svojej kozmetickej taštičky, aby ste sa mohli prepúdrovať alebo aspoň opraviť rúž.

 

NIE JE RÚŽ AKO RÚŽ

Áno, hovoríme o ňom stále. Ďalší z rady našej najobľúbenejšej kolekcie Royal Jelly. Luxusný rúž obohatený o materskú kašičku je totiž niečo ako dva v jednom. Dodá intenzitu ako rúž, ale zároveň poskytuje perám maximálne ošetrenie a hydratáciu. A práve teraz sa môžete tešiť! Do našej rodiny totiž pribudli ďalšie štyri skvelé odtiene. Od neutrálneho, cez červený až po tmavo slivkový. Vyberie si skrátka každá žena.

 

KVETY NA JAR

Je to trochu otrepaná fráza a prirovnanie, ale klasika je skratka klasika. A  kedy inokedy, keď nie na jar, by mali zazrieť svetlo sveta nové vôňe, ktoré sú naozaj plné čerstvých a voňavých kvetov. Kvetov, ktoré sú starostlivo vyberané, ručne zbierané a sú pestované v tých najodolnejších a najromantickejších kútoch sveta. Máte rady ruže? Tak vyskúšajte zmyselnú a ľahko korenenú Rose Blossom, ktorá prebudí vaše zmysly magickou vôňou v kombinácii s ružovým korením a mäkkým drevom. Pre romantické duše bude jasná voľba Gardenia Blossom. Explózia vôní kvetov gardénie, sviežosťou zeleného jablka a bohatým nádychom ambry je symbolom elegancie a ženskosti.

 

VĽÚDNE POHLADENIE

Možno ste už niekde počuli, že 80% dobre naneseného make-upu a perfektného líčenia závisí na štetcoch. Za to by sme mohli dať ruku do ohňa. Môžete mať tie najlepšie a luxusné produkty, ale keď ich zle alebo nevhodne aplikujete, je to vždy skôr horšie než lepšie. Zlá správa teda je, že ani tu sa neoplatí šetriť. Dobrá správa ale je, že naše nové štetce sú za ceny, ktoré vás rozhodne nezruinujú a odvedú úplnú profesionálnu prácu. Vyberte si tie svoje! Od štetca na make-up až po štetček na pery! Ľahko sa s nimi pracuje, vďaka tvarovanej rukoväti padnú perfektne do ruky a líčenie s nim zvládne naozaj každý.Teraz už nič nebráni tomu, aby váš vzhľad a make-up boli skutočne perfektné.