Aktuálne informácie
Ku každej objednávke nad 80 €
dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate
atraktívny darček.

NAJNOVŠIE TRENDY V LÍČENÍ

Červené pery

Jasne červené pery bolo vidieť na prehliadkach svetových návrhárov ako je Jason Wu,DKNY,Celine, Oscar de la Renta a ďalší.Tento look pripomínajúci sladké červené jablko bolo vidieť vo všetkých variantách- od matnej až po výrazne lesklú.K dosiahnutiu tohto vzhľadu, potrebujete najskôr pery poriadne hydratovať. Použite preto výživný balzam na pery, nechajte vstrebať a potom pery dobre orámujte kontúrovacou ceruzkou.

Vyskúšať môžete Mechanickú ceruzku na pery v odtieni Maroon. Pomocou štetčeka vyplňte pery vašim obľúbeným červeným rúžom. Skúste napríklad Red Satin alebo Red Carpet . Pokiaľ si chcete zaistiť dlhotrvajúci efekt vášho rúžu, vezmite jednu vrstvu papierového obrúska, ľahko ho priložte na pery a potom pery prepúdrujte transparentným púdrom.

 

Óda na modrú...

Prichádza návrat späť do minulosti, do bláznivej disco éry. Modré očné tiene sú totiž späť v plnej paráde, a tentokrát veľmi moderným spôsobom. Je to trend, ktorý pristane ženám s akoukoľvek farbou očí, pokiaľ sa zameria na veľmi lichotivé modré odtiene. Stačí len pohľad na prehliadku DVF, kde môžeme vidieť dymové líčenie očí v modrej variante. Je to tak sexy a pri tom tak decentné. Omnoho dramatickejšiu verziu dymového líčenia bolo vidieť u modeliek kolekcie Sonia Rykiel. U veľa ďalších designérov sa objavili modré očné linky v rôznych odtieňoch od azúrovej(Monique Lhulilierň, tyrkysovej ( Nanette Lepore), až po kobaltovú (Jonathan Saunders). Jeden zo spôsobov, ako vytvoriť krásnu farebnú linku, je nakresliť ju pomocou očných tieňov a mokrého štetca na očné linky. Dosiahnete tak odvážny, ale predsa krásny éterický look, ktorý vám vydrží celý deň.

 

Bronzová city girl

Ďalším trendom z prehliadkových mól , ktorý môžeme pri bežnom líčení perfektne využiť, je jemný bronzový lesk.Ak nemáte bronzovú farbu na líca, ľahko si ju vyrobíte so zmiešaním trošky make-upu alebo krémového korektoru s hnedo-zlatým očným tieňom. Farbu potom naneste na najvyšší bod vašej tváre a rozotrite smerom k lícnym kostiam. Pery pri bronzovom líčení nechajte radšej prirodzene ružové. Či už použijete lesk alebo rúž vytvoríte tak dokonalý plážový look.