Aktuálne informácie
Ku každej objednávke nad 80 €
dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate
atraktívny darček.

NÁVOD, AKO DOSIAHNUŤ PERFEKTNÉ DYMOVÉ LÍČENIE NA PLES

Chystáte sa na ples?  Máte  pripravené krásne šaty, viete presne aký si vybrať účes a premýšľate aký si vybrať make-up? Stavte na klasické dymové líčenie. Pristane naozaj každej žene a na príležitosť ako je ples alebo večerná párty sa naozaj hodí. O tom, ako si urobiť správne dymové líčenie existuje veľa mýtov. Pre niekoho sú dymové oči dokonalým doplnkom na večerný look, pre niekoho sa stavajú nočnou morou. Dobrá správa je, že tento trend sa môžete ľahko naučiť. Stačí vám k tomu len pár skvelých produktov a podrobný postup, ako na to. Tak ho tu máte v klasicky čiernej variantem ktorú môžete podľa chuti farebne obmieňať podľa nálady a príležitosti.

 

1.Dokonalý make-up je základ 

Pokiaľ chcete, aby vám make-up naozaj vydržal, naneste na dobre ošetrenú a hydratovanú pleť zmatňujúcu podkladovú bázu. Pokračujte nanesením make-upu vo vašom odtieni pleti. Ideálnym pomocníkom na zakrytie nedostatkov pleti je rozhodne CC krémový korektor, ktorý zakryje všetko, čo potrebujete. Naviac pleť krásne prejasní. Púder tentokrát použite len na čelo, nos a bradu.

2. A ideme na to najdôležitejšie- líčenie očí

Tajomstvom správnych "dymových očí" je dobrý podklad vo forme mäkkej kajalovej ceruzky. Celé pohyblivé očné viečko vyplňte kajalovou ceruzko na očiZáklad dobre zapracujte pomocou prstov a zľahka rozotrite smerom k očnému záhybu.

3. Pokračujeme tieňmi

Od vonkajšieho kútika smerom do stredu viečka postupne nanášajte čierny tieň z Púdrových očných tieňov Drama. Tieň dobre rozotrite od línie rias až k očnému záhybu. Pokiaľ chcete docieliť väčšiu intenzitu, aplikujte tieň vo viacerých vrstvách. Pokračujte strieborným tieňom z tej istej paletky a naneste ho od vnútorného kútika smerom do stredu . Nezabudnite na očný záhyb, ktorý taktiež dobre vytieňujte, aby sa farby spojili. Bielym tieňom prejdite plochu nad očným záhybom a skončite pár milimetrov pod obočím. 

Vonkajší kútik zvýraznite jemnou vrstvou.

4. Vykúzlite linky kajalovou ceruzkou

Pomocou kajalovej ceruzky na oči nakreslite vnútornú linku na spodné a horné viečko, kde ju namaľujte pod líniu rias. Spodné viečko tak ešte čiernou linkou orámujte, ľahko ju rozotrite štetcom, a potom ešte vytieňujte čiernym tieňom z Tria. Vnútorný kútik spodného viečka zvýraznite strieborným tieňom, ktorý pretiahnite smerom do stredu viečka. 

5. Ako na hustejšie riasy

Ilúziu hustejších rias perfektne  vytvoríte pomocou tektých očných liniek v odtieni Onyx. Po celej dĺžke horných rias vyčiarkujte jemnou linkou tesne medzi riasy. Naneste riasenku Lash Stretching na horné a spodné riasy.

6. Aby vaša pleť bola žiarivá 

Tvár a lícne kosti rias perfektne vytvoríte pomocou farby na líca v odtieni Terra Cotta. Pokiaľ chcete docieliť žiarivú tvár, poprášte lícne kosti púdrovým rozjasňovačom. Použiť možete napríklad highlighter z kontúrovacej paletky.

7. Nezabudnite na obočie

Jemnými a krátkymi ťahmi dokreslite a vytvarujte obočie. Duo ceruzkou  na obočie vo vašom odtieni. Potom obočie dobre prečešte kefkou. Rozjasňovač na druhej strane ceruzky použite pod obočie a ľahko ho taktiež naneste do stredu nad hornú peru.

8. Pre dlhšiu trvanlivosť rúžu

Kontúru pier vykreslite kontúrovacou ceruzkou na pery v odtieni Roses/CoralsPre dlhšiu trvanlivosť rúžu, vyplňte kontúrovacou ceruzkou celé pery. Naneste matný rúž Full Coverage v odtieni Flirt a pery ľahko spojte, aby s afarba perfektne spojila.

9. Na záver zafixujte

Na záver celý make-up zafixujte Fixačným sprejom na make-up. Sprej dobre pretrepte, držte 20 cm od tváre, zavrite oči a 2 až 3krát strieknite na tvár a máte hotové.