Aktuálne informácie
Ku každej objednávke nad 80 €
dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate
atraktívny darček.

OD 2.APRÍLA NÁS NÁJDETE NA WWW.NIOBLU.SK

Keď sme vás v januári 2023 informovali o dôvodoch, prečo z našich stránok postupne miznú niektoré produkty Jafra, boli sme si úplne istí, že i keď značka Jafra oficiálne odišla u európskeho trhu, budeme vám i naďalej schopní zaisťovať vybrané produkty Jafra priamo z výrobného závodu v Mexiku. 

V prvej chvíli všetko nasvedčovalo tomu, že s importom produktov nebude žiaden problém. Nový majiteľ Jafry však vzápätí úplne nepochopiteľne zmenil názor a odmietol akékoľvek dodávky do Európy. Počas roka 2023 sme tak postupne vyčerpali skladové zásoby väčšiny produktov pleťovej kozmetiky, telovej kozmetiky a parfémov a k dispozícii tak vo väčšej miere zostali len produkty dekoratívnej kozmetiky.

 

Ako však už viete, počas roka 2022 sme so skupinou európskych lídrov Jafry vytvorili novú kozmetickú značku Nioblu. Za Nioblu stoja ľudia, z ktorých mnohí pracovali pre Jafru viac ako 40 rokov a koncom 70. rokov minulého storočia dokonca patrili medzi priateľov Jan Day, zakladateľky Jafry. Nioblu je tak vlastne akousi "európskou jafrou" - spája v sebe to najlepšie, čo Jafra v Európe predstavovala, s moderným poňatím kozmetiky reprezentovaným najnovšími technológiami a vývojovým a výrobným zázemím vo Švajčiarsku. Aktuálne máme k dispozícii už 27 produktov pleťovej kozmetiky, 33 produktov telovej kozmetiky a 10 druhov dekoratívnej kozmetiky. A to na značku, ktorá existuje jeden a pol roka, nie je málo. Čo myslíte|?

Všetky vyššie uvedené skutočnosti sú dôvodom na to, že existencia internetových stránok www.nioblu.sk sa blíži k svojmu koncu. S posledným marcovým dňom budú naše stránky ukončené a od 2.apríla vás privítame na novej adrese www.nioblu.sk.

Na nových stránkach sme posledných niekoľko mesiacov usilovne pracovali a vďaka tomu nás čaká nová firemná prezentácia vo sviežom designe, ktorá korenšpoduje s najmodernejšími trendami, a okrem iného prináša i oveľa intuitívnejší nákupný proces. Pevne dúfame, že náš nový web privítate s nadšením, a dovoľujeme si veriť, že nám i naďalej zachováte priazeň.

Tešíme sa na vás 2.apríla na www.nioblu.sk.