Aktuálne informácie
Ku každej objednávke nad 80 €
dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate
atraktívny darček.

PEDIKÚRA V POHODLÍ DOMOVA

Ako na to?

Krásne upravené nohy a chodidlá sú vizitkou každej ženy. Najmä v období, kedy beháme v sandálkach, nohy naozaj neschováme. Preto im venujte dostatočnú starostlivosť. S trochou snahy vykúzlite krásne chodidlá i bez odbornej starostlivosti a v pohodlí domova.Najskôr nohám doprajte teplý kúpeľ, ktorý kožu krásne zmäkčí a pripraví na ošetrenie. Do vody môžete pridať pár zrniečok Ukľudňujúcej minerálnej kúpeľovej soli , ktorá zaistí nielen  skvelú relaxáciu, ale osvieži unavené nohy a zaistí potrebnú očistu a detoxikáciu. Do vody môžete tiež pridať pár kvapiek oleja, vhodný je napríklad Precious Protein. Neuškodí pár kvapiek citróna, ktorý ešte viac pomôže pokožku nôh zmäkčiť. Po desiatich až pätnástich minútach nohy dôkladne osušte. Keď je koža krásne mäkká, obrúste stvrdnutú kožu pomocou pemzy alebo skleneného pilníka.

Pre väčší efekt môžete použiť Peeling na nohy, ktorý naviac krásne osvieži, vyhladí a zjemní pokožku nôh. Obsiahnuté zrniečka pemzy a pomleté jadrá sladkých mandlí odstránia odumreté kožné bunky a starú stvrdnutú kožu.

Doprajte nohám poriadnu výživu

Suché a upravené nohy premasírujte poriadnou dávkou výživného krému. Aby ste si nohy udržali krásne hladké počas dlhej doby, každý deň pred spaním do nich votrite výživný krém. Pre ešte intenzívnejší efekt si môžete aspoň raz do týždňa urobiť špeciálnu kúru. Na noc naneste krém v hrubšej vrstve, úplne ho nerozotierajte a na nohy natrite ponožky. Krém sa vám cez noc krásne vstrebe a ráno uvidíte malý zázrak. Na tieto účely môžete vyskúšať Zvláčňujúci krém na chodidlá a päty. Je to skvelý krém, ktorý sa vstrebáva hlboko do pokožky, zvláčňuje a hojí popraskané chodidlá a päty. Obsahuje bambucké a kakaové maslo, ktoré pokožku nôh krásne vyživí, zvláčni a nechá ju hodvábne hladkú a jemnú. Olej z čajovníka má naviac antimikrobiálne, antibakteriálne a protizápalové účinky. Ďalšie ingrediencie ako extrakt z uhorky a harmančeka pokožku upokojujú, predchádzajú jej podráždeniu a zároveň doprajú pocit osvieženia.

Ďalším pomocníkom na leto je tiež Osviežujúci balzam na nohy. Vďaka špeciálnej receptúre uľaví boľavým nohám, príjemne schladí a osvieži. Po náročnom dni, po športovom výkone a i v horúcom letnom počasí prináša okamžité zotavenie a uvoľnenie.

Je bohatý na výživné a ošetrujúce látky, ktoré pokožku udržia hydratovanú, jemnú a vláčnu.

Prvá pomoc na cestách

Skvelým pomocníkom kdekoľvek na cestách je Royal Jelly extra zjemňujúci balzam. Je to malý kúzelný kelímok, ktorý sa vám perfektne vojde do kabelky a poskytne vám extra dávku výživy a hydratácie, kedykoľvek budete potrebovať. A má dokonca mnohostranné využitie. Či už riešite suché ruky, nohy, lakte, kolená alebo i pery, vždy dodá pokožke potrebné ošetrenie, výživu a hydratáciu. Naviac krásne upokojuje a hojí.