Aktuálne informácie
Ku každej objednávke nad 80 €
dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate
atraktívny darček.

PREČO UŽ NIE SÚ K DISPOZÍCII NIEKTORÉ PRODUKTY?

 

Možno už ste zaznamenali, že z našich stránok postupne miznú produkty, ktoré boli predtým úplne bežne dostupné. Čo je za tým? Končí snáď Jafra?

Môžeme vás ukľudniť. Určite nekončíme! Ale poďme pekne od začiatku. Začiatkom minulého roka získala Jafra nového majiteľa. Ten má na rozdiel od pôvodného majiteľa, nemeckej firmy Vorwerk, sídlo v Mexiku. Pozornosť nového majiteľa sa tak logicky začala sústreďovať hlavne na mexický a americký trh, ktoré sú i historicky najsilnejšie trhy Jafry. I keď Jafra vstúpila do Európy už v roku 1978,  za viac ako 40 rokov si tu vydobyla skvelé renomé a jej produkty si obľúbili milióny klientov, ale nový majiteľ sa rozhodol svoje aktivity v Európe utlmiť.
Tento krok najskôr vyvolal medzi európskými lídrami šok a logicky zdvihol ohromnú vlnu emócií. Tie boli však čoskoro vystriedané vyvinutím neskutočného úsilia, ktorého výsledkom je vytvorenie novej kozmetickej značky NIOBLU. Tá v sebe snúbi to najlepšie, čo je v súčasnej dobe na poli kozmetického priemyslu k dispozícii. Vývoj a výroba produktov prebiehajú vo Švajčiarsku, v produktoch sú použité tie najmodernejšie a najúčinnejšie prírodné bio ingrediencie od popredných svetových dodávateľov surovín a všetko je korunované použitím nanotechnológie transportu účinných látok do pleti – technológie niozómov. Táto technológia je natoľko zásadná a prelomová, že o nej v najbližšej dobe budeme venovať celý článok.
Prvú líniu pod značkou NIOBLU sme uviedli na trh v Slovenskej republike už koncom októbra a za prvé tri mesiace si získala stovky nových klientov. Táto línia, NIOBLU WHITE, nahrádza líniu Royal Revitalize.
Z produkcie Jafra tak naďalej budú k dispozícii produkty, u ktorých môžeme garantovať stopercentnú kvalitu a súčasne ich absolútny súlad s veľmi náročnou európskou legislatívou. Sme pripraveni každý jeden produkt Jafra, ktorý tieto kritéria spĺňať nebude, nahradiť novým produktom NIOBLU, aby sme vám tak mohli i naďalej poskytovať tie najlepšie produkty za rozumné ceny.
Už 2. februára sa tak môžete tešiť na úplne novú kozmetickú líniu NIOBLU COLLAGEN, ktorá je náhradou za líniu Royal Defy, NIOBLU YOUNG, ktorá nahrádza línie Royal Boost / Royal Luna Bright, a líniu NIOBLU starostlivosť o nohy, ktorá nahrádza línie Jafra SPA starostlivosť o nohy.

Sme pevne presvedčení, že s novými produktmi budete minimálne rovnako tak spokojní, ako s tými doterajšími, a dovoľujeme si veriť, že nám zachováte priazeň.